Capax Technologies 0402G101P201SW-C
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 0.03% +Tol, 0.03% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0402, CHIP
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码0402G101P201SW-C